click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Banesë 86.02m2

Fushë Kosovë
add to favorites

Banesë 86.02m2

Phone:
Email:

Na kontaktoni

Prona

Your search results

Përshkrimi

Banesë 86.02m2
Kompleksi ADRI BAU
Struktura e banesës:
– 2 Dhoma gjumi
– Salloni
– Koridori
– Banjo
– Kuzhina
– Depo
– Ballkoni
Zgjedhje e duhurë dhe perfekte për secilën familje!
Na kontaktoni :
+383 48 630 630 ☎️
State/County:
Property Id: 119
Rooms: 2
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare

Banesë 66.57m2

visa
8 Shkurt, 2022
compare

Banesë 93.88m2

visa
8 Shkurt, 2022
compare

Banesë 88.05m2

visa
8 Shkurt, 2022

Compare